Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Droga do Inteligentnej Przyszłości

Dodano: 09.11.23 09:47


akt93983127

Konferencja Technologia Biznes Inwestycje Edycja 2023: Droga do Inteligentnej Przyszłości

Już 7 grudnia o godz. 9.00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. T. Lenartowicza 6 w Rzeszowie odbędzie się Konferencja Technologia Biznes Inwestycje (TBI). To wyjątkowe wydarzenie, które otwiera drzwi do inteligentnej przyszłości, łącząc świat nauki, biznesu i innowacji.


Dlaczego warto wziąć udział w TBI?


“Sztuczna inteligencja w pracach naukowych – plagiat, rewolucja, czy praca twórcza”, “Wsparcie na innowacje – najskuteczniejsze i najnowsze programy inwestycyjne”, „Jak prowadzić przedsiębiorstwo bezpiecznie, bez podatku dochodowego i tym samym wspierając innych”, „Dominacja rynków azjatyckich, czy utraciliśmy już kontrole nad technologiami? to zaledwie kilka tematów, które zostaną poruszone!


Konferencja TBI to doskonała okazja dla:


- Przedsiębiorców, którzy dążą do zwiększenia zysków, redukcji kosztów i rozwoju poprzez innowacje oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji. Poznaj najnowsze narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez instytucje regionalne i krajowe oraz zdobądź informacje o korzyściach wynikających z wybrania właściwej ścieżki opodatkowania, cyfryzacji i automatyzacji przedsiębiorstwa, udziału w misjach gospodarczych.


- Inwestorów, którzy szukają okazji inwestycyjnych w dynamicznie rozwijającej się branży innowacji. Zyskaj dostęp do zespołów naukowych pracujących nad nowoczesnymi technologiami i dowiedz się, w jakie projekty warto zainwestować już dziś.


- Naukowców, którzy chcą poznać praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w badaniach i jak pozyskać wsparcie finansowe na swoje projekty. Przedstaw swoje osiągnięcia przed przedsiębiorcami i inwestorami oraz dowiedz się, jak rozwijać ekosystem innowacji.


Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Kliknij w link, aby zarejestrować się: tbi.pcinn.org


Liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo w TBI to okazja


• Udziału w wykładach i panelach dyskusyjnychakt_akt939831272• Aktywnego networkingu z naukowcami, przedsiębiorcami i inwestorami


• Osobistych konsultacji z ekspertami PCI


• Zwiedzenia strefy wystawienniczej laboratoriów badawczych i wzorcujących


• Bezpośrednich rozmów z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu


• Poznania nowoczesnych technologii rozwijających się na PodkarpaciuDołącz do wydarzenia i przekształć swoją wizję przyszłości w rzeczywistość na Konferencji Technologia Biznes Inwestycje!


Więcej informacji na: https://tbi.pcinn.org/


źródło: Podkarpackie Centrum Innowacji


Fot. Maciej Banasik


Zobacz również: