Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Sylwester na rzeszowskim Rynku

Dodano: 12.12.16 13:43


kul14141188

Sylwester na rzeszowskim Rynku zacznie się o godz. 21.00.

W tym roku sylwestrowa scena w Rzeszowie rozbłyśnie o godz. 21:00, a koncert zatytułowany "Wehikuł Czasu" dostojnie pożegna 2016 rok. Rzeszowska publiczność będzie miała okazję powspominać wraz z artystami wielkie muzyczne postaci min: Michaela Jacksona, Amy Winehouse, Ryśka Riedla czy Irenę Jarocką i udowodnić tym samym, że ich muzyka jest wiecznie żywa. Utwory zabrzmią w nowych, specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach Mariusza Dziubka, charyzmatycznego dyrygenta i lidera zespołu "Dziubek Band", który tego wieczoru towarzyszył będzie gwiazdom polskiej sceny.


Podczas pierwszej części koncertu zatytułowanej „WEHIKUŁ CZASU” wystąpią Majka Jeżowska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Boć, Małgorzata Chruściel, Janusz Majkut i Mieszko Nagaj oraz Magdalena Steczkowska i Krzysztof Respondek, którzy wcielą się jednocześnie


w role prowadzących prezentując także swoje muzyczne wspomnienia.


Druga część koncertu wprowadzi wszystkich mocnym rockowym brzmieniem w Nowy Rok. Wystąpi Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem znany z takich przebojów jak "Życie jak poemat", "Warto wierzyć", "Teraz wiem (Do nieba nie chodzę)".


Tradycyjnie o północy Prezydenta Miasta Rzeszowa złoży noworoczne życzenia, po których odbędzie się widowiskowy pokaz sztucznych ogni.


Imprezę sylwestrową poprowadzą znani rzeszowskiej publiczności Ilona Małek i Marcin Pawlak.


Zobacz również: