Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Stacja Statoil w Rzeszowie zmienia nazwę na Circle K

Dodano: 07.02.18 13:01


kul14423007

9 lutego rozpoczyna się rebranding stacji Statoil na Circle K w Rzeszowie. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób rzeszowska stacja stanie się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. Wielkiemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje.

– Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Rafał Droździak, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.


W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.


Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Po zakupie Statoil Fuel & Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach.


Zmiana nazwy bez wpływu na dotychczasową ofertę produktową


Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane tej samej wysokiej jakości paliwa miles® i milesPLUS® oraz najwyższej jakości kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką Prawdziwe hot dogi prosto z grilla. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.


Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacji Circle K przy Al. Rejtana 18:


•Rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS® z kartą programu EXTRA


•Rabat 10 gr/l na paliwa miles® i SupraGas z kartą programu EXTRA


•Rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych)


•Rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)


Zobacz również: