Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

CZY TY TO TY? Spektakl Teatru Capitol z Warszawy!


Dodano: 08.08.18 11:07


kul50495140

CZY TY TO TY?


JOHN TOBIAS

Spektakl Teatru Capitol z Warszawy!


Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo… On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót…


Zabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. To sztuka o nas! W tej historii przedstawionej przez Johna Tobiasa, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka.


Uwikłani w schematy, funkcjonując według powszechnie przyjętych szablonów, cierpiąc na ciągły niedoczas, porzucamy swoje marzenia. Efekt? Pogrzebana spontaniczność, zagłuszone prawdziwe „ja” oraz nieustająca, choć umiejętnie wypierana, tęsknota za wolnością i porywami serca. I choć kompaktowy świat, na każdą dolegliwość ciała lub duszy, zawsze znajdzie skuteczną pigułkę, to jednak głęboko skrywane pragnienia potrafią zupełnie nieoczekiwanie dojść do głosu. Jednak kiedy już zdobędziemy się na odwagę, żeby zawalczyć o inne życie, zalewa nas fala wątpliwości. Czy to wytęsknione, wyidealizowane życie, będzie lepsze? Czy warto ryzykować utratą dotychczasowej, wypracowanej stabilizacji? Czy aby na pewno trawa u sąsiada jest bardziej zielona?


TERMIN: 14.10.2018 r. godz. 16


MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka, RZESZÓW, ul. Szopena 30


BILETY: 85 zł, 95 zł, 110 zł


sprzedaż stacjonarna: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Podziemna Trasa Turystyczna


sprzedaż on-line: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl


zamówienia zbiorowe biletów u organizatora: karolina@edmaart.pl, tel. 501 28 58 63


Zobacz również: