Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

„Aby być kimś, musisz być sobą”

Dodano: 08.02.19 15:45


kul50621261

Tournée MILA Future w ośmiu polskich miastach: wyjątkowe połączenie fryzjerstwa i sztuki

Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądały spotkania w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki. Tajniki stylizacji i koloryzacji profesjonaliści pogłębiali w styczniu i lutym w Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Szczecinie, Rzeszowie, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy.


Bartosz Bronowicki – dyrektor kreatywny MILA Professional i Giovanni Pepe – ambasador marki z Londynu szkolili w całej Polsce fryzjerów, którzy chcieli odkryć sekrety produktów MILA i podnieść swoje umiejętności. W programie niecodziennego tournée znalazły się jednak nie tylko pokazy fryzur i premiera nowej palety farb Milaton, ale także okazja do zapoznania się z pracami uznanych artystów, którzy zaangażowali się w tour MILA Future. Pokaz mody Haliny Mrożek – innowacyjnej rzeźbiarki, projektantki i malarki, a także wystawa fotografii autorstwa wielokrotnie nagradzanego Marcina Szpaka podkreśliło rangę wydarzenia i unikalne spojrzenie na odświeżoną filozofię MILA.


Tournée odbyło się pod hasłem Future i było okazją do zaprezentowania nowego przesłania marki – „Aby być kimś, musisz być sobą”. Kolejna odsłona MILA Professional to przede wszystkim uciekanie od schematów, kreatywność i wolność w wyrażaniu siebie. Wszystkie te elementy to charakterystyka zawodu fryzjera, dlatego MILA proponuje swoim adeptom niestandardowe rozwiązania będące wizją nowoczesnego i niebanalnego fryzjerstwa użytkowego.kul_kul506212612Szczegółowe informacje dotyczące tournée na fanpage MILA Professional https://www.facebook.com/milaprofessional/


Zobacz również: