Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

kocham Polskę za umiarkowany klimat i piękne kobiety

Dodano: 06.03.17 14:17


kul56833928

Zdaniem aktora Polki to najpiękniejsze kobiety świata. To jeden z powodów, dla których gwiazdor serialu „Bodo” kocha swój kraj. Drugim powodem jest umiarkowany, ale zróżnicowany klimat.

Antoni Królikowski dołączył do ekipy tworzącej program „Kocham Cię, Polsko”. Zastąpił Macieja Musiała w roli kapitana jednej z drużyn biorących udział w programie. Aktor twierdzi, że tytuł programu oddaje jego uczucia do Polski, a ojczysty kraj kocha przede wszystkim za przyjemną pogodę i istnienie czterech pór roku.


– Kocham Polskę za to, że mamy umiarkowany klimat. Nasz klimat jest naprawdę fajny, bardzo go lubię – mówi Antoni Królikowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Aktor twierdzi, że uwielbia nostalgiczną polską jesień, mroźną zimę, taką, jaka miała miejsce w minionym sezonie, oraz upalne lato. Przede wszystkim jednak kocha wiosnę, która właśnie się zaczęła w Polsce.


– Dzisiaj jest taki pierwszy dzień wiosny, naprawdę piękny, wreszcie trochę słońca, nie ma śniegu, czuć w powietrzu ten zapach – mówi Antoni Królikowski.


Przyjemny klimat to jednak nie wszystko, co gwiazdor serialu „Bodo” ceni w Polsce. Jego zdaniem największą zaletą kraju są bowiem jego wyjątkowo piękne mieszkanki.


– W Polsce mamy naprawdę najpiękniejsze kobiety na świecie, w Europie to na pewno, ale też na świecie, także kocham Polskę – mówi Antoni Królikowski.


Program „Kocham Cię, Polsko” można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20.05 na antenie TVP2. W roli pozostałych gospodarzy widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan oraz Tomasza Kammela.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: