Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Izabella Krzan

Dodano: 02.01.17 12:31


kul69075910

Miss Polonia 2016 uwielbia zakupy. W galeriach handlowych jest w stanie spędzić nawet kilka godzin. Stara się jednak podchodzić do zakupów rozsądnie, aby ograniczyć wyrzuty sumienia z powodu kolejnego odzieżowego nabytku.

Izabella Krzan ma wiele pasji – należą do nich m.in. sport, podróże oraz modeling, którym zajmuje się od dłuższego czasu. Najpiękniejsza Polka uwielbia też zakupy, zwłaszcza odzieżowe.


– Jeżeli już wejdę do sklepu, to łatwo mnie stamtąd nie jest wyciągnąć – mówi Izabella Krzan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Miss Polonia 2016 nie ukrywa, że na zakupach w galeriach handlowych jest w stanie spędzić nawet kilka godzin w ciągu dnia. Stara się jednak podchodzić do tego rozsądnie i nie ulegać zakupowej pasji zbyt często.


– Staram się robić to rzadko, żeby nie mieć potem skrupułów, że znowu kupiłam tyle rzeczy, a szafa się nie domyka – mówi Izabella Krzan.


21-letnia Olsztynianka otrzymała tytuł Miss Polonia 2016 w listopadzie tego roku. Koronę odebrała z rąk Pauliny Krupińskiej, która nosiła ją przez ostatnie cztery lata.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: