Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

#PodzielSięŚwiętami

Dodano: 21.12.17 13:42


kul70243889

#PodzielSięŚwiętami. Wzruszająca reklama na Święta, która niczego nie reklamuje


Obejrzyj, udostępnij i zrób komuś prezent od serca. Całkowicie za darmo.
Nie każdy zbłąkany wędrowiec będzie miał odwagę zapukać do Twoich drzwi. Nie czekaj na to i zaproś go pierwszy – samotnego sąsiada lub krewną. Niech w tym roku dodatkowe miejsce przy stole nie będzie puste – to główne przesłanie akcji #PodzielSięŚwiętami. „Wypełnij to puste miejsce i pustkę w czyimś życiu miłością” – zachęca pomysłodawca projektu.


– W ostatnich latach krótkie filmy opowiadające chwytające za serce historie były chętnie wykorzystywane przez marki. Zwykle jednak szlachetny przekaz wiązał się prędzej czy później z zaproszeniem do zakupów albo prośbą o przelew. My chcieliśmy zwrócić uwagę na problem samotności w okresie świątecznym, który możemy rozwiązać bez pieniędzy. Wystarczy, że nie będziemy obojętni na los samotnego człowieka i podzielimy się świętami – mówi Paweł Wizimirski z Zupa Studio, pomysłodawca i producent filmu.


W promocję akcji zaangażowała się agencja marketingowa Social Tigers. Podstawowym kanałem komunikacji jest Facebook. Działania w mediach społecznościowych będą wspierane przez tradycyjne działania PR.


– Akcja #PodzielSięŚwiętami to dla nas wyzwanie, ale też duża satysfakcja, że możemy współtworzyć kampanię, której celem jest zwrócenie uwagi na problem samotności. Mamy nadzieję, że dzięki social mediom szybko i skutecznie dotrzemy do szerokiego grona odbiorców z apelem o niepozostawianie nikogo samego na Święta. Każde udostępnienie filmu w sieci jest bezcenne, ponieważ może zmienić czyjeś święta na lepsze – mówi Franciszek Georgiew, założyciel agencji Social Tigers.


Kampania wystartowała 19 grudnia 2017 roku i potrwa przez cały okres świąteczny. Jest to wspólna inicjatywa agencji filmowej Zupa Studio i agencji marketingowej Social Tiger. Reklamę, która niczego nie sprzedaje, można obejrzeć na profilach obu agencji na Facebooku.


Udostępnij film, przyłącz się do akcji i #PodzielSięŚwiętami!


https://www.facebook.com/SocialTigersPL/videos/1801872089854383/


Produkcja: ZUPA.STUDIO


Scenariusz: Paweł Wizimirski, Agata Krajewska


Tekst: Agata Krajewska


Głos: Krzysztof Banaszyk


DOP: Maciej Doryk


DIR: Paweł Wizimirski, Krzysztof Komander


Props: Zuzanna Chlistowska


Wystąpili:


Alicja Leśnowolska


Andrzej Rawiński


Artut Wower


Jacek Hebda


Jan Żmudziński


Julia Kostow


Justyna Wawryczuk


Maciej Cielecki


Maks Bogumił


Małgorzata Majerczyk


Maria Wrzesińska


Mateusz Troczyński


Natalia Weinar


Nikodem Wodzyński


Piotr Piątkowski


Sylwia Zawadzka


Ula Kamińska


Weronika Kupiec


Wojciech Rogozik


Podziękowania:


Kapsel Studio


JJ


Komis Sezam


Zobacz również: