Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów!

Dodano: 29.09.16 11:54


kul72149630

ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ DO KIBICOWANIA REPREZENTANTOM RZESZOWA W PROGRAMIE „HIT HIT HURRA!”

Czworo wokalistów pracujących pod kierunkiem Anny Czenczek, wystąpi w jednym odcinku „Hit Hit Hurra!” o godz. 20.30 w TVP1. Alicja Rega, Aleksandra Kędra, Oliwia Skóra z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Dominik Tudryn z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, który zaśpiewa w duecie z Natalią Szroeder.


„Hit Hit Hurra!” to najnowszy program talent show TVP1, w którym wśród 22 uczestników występuje aż czworo uczniów, pracujących pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”: Alicja Rega, Oliwia Skóra i Aleksandra Kędra z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz Dominik Tudryn z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie. Wszyscy mają na swoim koncie znaczące sukcesy wokalne, dzięki którym możemy ich zobaczyć w programie telewizyjnym.


Alicja Rega swoją pasję do śpiewana rozwija od 6 lat w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. zdobywa najwyższe nagrody na wielu festiwalach piosenki, zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, m.in. na Litwie, Malcie, w Rosji, Estonii, Bułgarii, Niemczech. Ostatnie sukcesy wokalne Ali to m.in.: Grand Prix XI Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie, Grand Prix XX Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium oraz Grand Prix w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze”. Wystąpiła również w programie muzycznym TVN „Mali Giganci”, w którym została nagrodzona za najlepszy głos I edycji programu.


Oliwia Skóra uczęszcza na lekcje śpiewu do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie od 10 lat. Reprezentując CSW Rzeszów została finalistką i laureatką wielu konkursów i przeglądów piosenki ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki na Słowacji, Grand Prix X Spotkań Mistrzów Muzyki w Pacanowie, I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Maleńkie Gwiazdeczki” w Bułgarii, I miejsce w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Czechach, III miejsce na Światowym Festiwalu Talentów „Kaunas Talent” na Litwie.


Aleksandra Kędra ma 9 lat i jest najmłodszą uczestniczką programu. Kształci swój głos w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie od 3 lat. Na scenie zamienia się w wulkan energii. Jej ostatnimi sukcesami wokalnymi jest zdobycie I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu „Spotkania Mistrzów Muzyki” w Pacanowie, II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Skowroneczek” w Nowym Sączu.


Dominik Tudryn od 5 lat uczy się śpiewu pod kierunkiem Anny Czenczek w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, gdzie jest stypendystą. Bierze aktywny udział w autorskich projektach Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Jest laureatem Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie, w którym udział wzięło ponad dwa tysiące wokalistów z całej Polski oraz finalistą 37. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.


Program „Hit Hit Hurra!” emitowany jest w środy o godz. 20:30 w TVP1. Młodzi wokaliści, śpiewają największy przeboje muzyczne przy akompaniamencie orkiestry, a także występują w duetach z największymi gwiazdami. W drugim odcinku Alicja Rega wystąpiła z zespołem Sound’n’Grace. Dzisiejszy trzeci odcinek programu będzie wyjątkowy dla uczniów Anny Czenczek, ponieważ wszyscy zaprezentują się przed jury w skład, którego wchodzą: Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny.


W najnowszym odcinku zobaczymy w sumie 11 wykonań polskich i zagranicznych przebojów. Uczestnicy programu zaśpiewają takie hity, jak „Tyle słońca w całym mieście” w wersji Natalii Kukulskiej, „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank, czy „Natural Woman” Arethy Franklin. Gośćmi trzeciego odcinka programu będą zespół Kombii i Natalia Szroeder.


Natalia Szroeder to artystka młodego pokolenia – wokalistka i autorka tekstów związana ze stylistyką pop i hip-hop. Ma na swoim koncie m.in. takie przeboje, jak „Jane”, „Tęczowy”, „Domek z kart” oraz przebój „Lustra”, który wykona w „Hit Hit Hurra!” w duecie z Dominikiem Tudrynem.


O wyborze zwycięzcy, w drodze głosowania SMS-owego, zdecydują sami widzowie podczas finałowego odcinka emitowanego na żywo. Nagrodą będzie wsparcie dla wskazanej przez zwycięzcę szkoły lub innej instytucji.


Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów!kul_kul721496302

Zobacz również: