Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Finałowy koncert Plebiscytu Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów

Dodano: 06.02.18 13:22


kul8694455

Finałowy koncert Plebiscytu Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów „WERBEL 2017”

„Werbel 2017” to dwunasta edycja muzycznego plebiscytu Polskiego Radia Rzeszów, podczas którego wybierana jest najlepsza płyta podkarpackiego wykonawcy, wydana w roku ubiegłym.


Tym razem do walki o zwycięstwo przystąpiło 17 zespołów, spośród których jury wyłoniło laureata oraz wskazało 10 zespołów, które mogą starać się o Nagrodę Publiczności. Głosowanie SMS potrwa do 16 lutego, do godziny 23.59.


Koncert finałowy, podczas którego zwycięskie zespoły odbiorą statuetkę „Werbla”, odbędzie się 23 lutego, o godzinie 20:00 w klubie LUKR.


Muzyczną oprawą wieczoru zajmie się szkocki wokalista, były frontman słynnego zespołu Genesis – Ray Wilson. Podczas koncertu usłyszymy zarówno utwory solowe, jak i klasyki grup Cut, Stiltskin i oczywiście Genesis - w którym zastąpił samego Phila Collinsa - w akustycznej odsłonie.


Koncerty Raya Wilsona z zespołem to niezwykle muzyczne podróże, które wiodą przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Wilson obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój.


W styczniu tego roku minie 20 lat od pierwszego koncertu Genesis w Polsce. Z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się podczas koncertu paru niespodzianek w postaci utworów z trasy w Polsce i albumu "Calling All Stations'.


Bilety w cenie 59 zł i 79 zł, do nabycia w Sport’s B-B-Q oraz na www.lukr.club


www.facebook.com/PolskieRadioRzeszow


https://www.facebook.com/events/381445475633562/?active_tab=about


www.radio.rzeszow.pl


www.raywilson.netkul_kul86944552

Zobacz również: