Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

Kto w tym roku zdobędzie statuetkę Nalepy?

Dodano: 30.08.17 16:22


kul88398927

Jeszcze do 12 września można przesyłać zgłoszenia do Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzycznych Rockowa Noc. To konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a chciałyby zaprezentować się szerokiej publiczności. Finał 23 września na rzeszowskich Bulwarach. Gwiazdą wieczoru będzie Grupa KSU!

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.


Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat.


Na koncert finałowy Rockowa Noc 2017 zapraszamy na rzeszowskie Bulwary 23 września. Wystąpią laureaci tegorocznej oraz poprzedniej edycji oraz gwiazda wieczoru – grupa KSU. Start o godz. 16.


Jak się zgłosić do konkursu


Zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dwoma utworami własnego autorstwa do 12 września br. na adres: Estrada Rzeszowska, ul. Jagiellońska 24, 35-025 Rzeszów, z dopiskiem „Rockowa Noc”. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie Estrady Rzeszowskiej http://estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/rockowa-noc-2017,art407/


oraz na stronie Festiwalu http://rockowanoc.pl/konkurs/kul_kul883989272

Zobacz również: