Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

KULTURA

„Euforia video”

Dodano: 29.05.19 15:04


kul90981816

„Euforia video” - płyta DVD Dominika Kozickiego – śpiewa Anna Polowczyk.

Teledysk powstał do utworu pt. „Euforia” (wydanego na singlu CD), w ramach działającej od 2012 r. formacji Dominik Kozicki and Rock Friends.


W sesji wideo wzięli udział wykonawcy studyjnego nagrania: Ania Polowczyk, Waldi Rzeszut oraz Dominik Kozicki. Gościnnie partie gitary basowej zagrał Bartek Skiba. Walory wizualne klipu uświetnili mistrzowie tańca ulicznego, rzeszowskiej szkoły tańca Street Life.


Wideoklip (nagrany w industrialnej scenografii) przedstawia historię o codziennym zmaganiu się z pracą narzucającą twarde reguły i zasady. Żeby oderwać się od monotonnej rzeczywistości, grupa zapracowanych młodych ludzi pokazuje, jak odnaleźć się w pasji do sztuki, tańca oraz muzyki. W każdej chwili można zmieniać i udoskonalać swoje otoczenie. Wystarczy zajrzeć do wyobraźni, poszukać czegoś co może nas ulepszyć, rozwijać pasje i sprawi, że poczujemy się lepiej - nie pozostając w „martwym” punkcie.


Na płycie DVD znajdziemy angielską wersję językową utworu „Euforia” adresowaną do fanów i przyjaciół z zagranicy.kul_kul909818162

zobacz teledysk na Youtube


https://www.youtube.com/watch?v=bjBu1yqJy0g&list=RDbjBu1yqJy0g&start_radio=1


Zobacz również: