Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

PODRÓŻE

"W 974 dni dookoła świata bez płacenia za noclegi"

Dodano: 01.06.16 16:44


pod12946389

Władysław Łabuda

Luka-tour oraz Wojewódzki Dom Kultury mają przyjemność zaprosić na cykliczne slajdowiska podróżnicze – „Rzeszowskie Spotkanie z Podróżami”.


Wojewódzki Dom Kultury


8.06.2016 godz. 18:30


"W 974 dni dookoła świata bez płacenia za noclegi"


Władysław Łabuda


Bilety dostępne w WDK w Rzeszowie - cena 5 zł.


"W 974 dni dookoła świata bez płacenia za noclegi"


Władysław Labuda prowadził kiedyś ustabilizowane, spokojne życie. Trzy lata temu postanowił iść za głosem serca i wybrać się w podróż dookoła świata. Od tego czasu zwiedził między innymi Amerykę Południową, Australię i Malezję. Wyjeżdżając z Europy postawił sobie cel - podróżując nie wyda na nocleg ani złotówki. Czy mu się udało? Co robił w zamian za nocleg? W którym miejscu czuł się najlepiej? O tym, jak spełniać marzenia, nie mając na koncie grubych milionów.


W trakcie pokazu będzie można zakupić książkę: Jak podróżować za darmo - Władysława Łabudy.


W książce znajdują rozwiązania jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie atrakcje i w końcu jak zarabiać w podróży. Czytelnik znajdzie tu również dziennik z wyprawy, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowie o przeciwnościach losu i walce o własne marzenia. Książka ta to nie tylko opis wyprawy czytelnik znajdzie w środku dodatek specjalny. Autor przedstawia kilkadziesiąt sposobów jak podróżować za darmo.


Tutaj jest miejsce gdzie można nabyć książkę, audiobooka i ebooka.


https://flyawaytv.shoplo.com


w9742Władysław Labuda


Podróżnik, prezes zarządu Europejskiej Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości Krzemowa, ukończył Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ekspert w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych. Właściciel oraz producent międzynarodowego kanału internetowego Fly away TV.


Aktualnie wrócił do Polski, odbył samotną podróż dookoła świata, która trwała dokładnie 974 dni.


Przez ten czas odwiedził Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję udowadniając przy tym że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróż.


Na tegorocznych Kolosach otrzymał nagrodę publiczności oraz liczne nagrody za podróż dookoła świata na tegorocznych festiwalach podróżniczych.


Podczas całej podróży powstał film Nomadzi - pierwsza nagroda Strzeleckiego


https://www.youtube.com/watch?v=Y_AX7GazRdo


Jak powstał film Nomadzi


https://www.youtube.com/watch?v=ZK5o3EJ


w9743Organizatorzy:


Luka-tour, Wojewódzki Dom Kultury


Patroni medialni:


TVP Rzeszów, Błękitna TV, Radio Rzeszów, Radio VIA, Day&Night, Radio Centrum, radioeter.fm, Radio Feniks, RESinet.pl, Super Nowości, supernowosci24.pl


Patroni honorowi:


Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Rzeszowski Dom Kultury


Zobacz również: